Zdrowie całego organizmu – o czym warto pamiętać?

Zdrowie całego organizmu – o czym warto pamiętać?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

zdrowie (35)Często w celu poprawy wyglądu stosuje się różnego rodzaju suplementy diety, a także produkty w stu procentach naturalne, na przykład zioła. Tymczasem wszystkie narządy organizmu są ze sobą powiązane – by więc osiągnąć zdrowie i piękny wygląd należy zadbać o całość, a nie tylko o część.

W przypadku preparatów na poprawę kondycji włosów najważniejszym ich składnikiem jest skrzyp. Jest to zioło, które rzeczywiście może poprawić wygląd włosów i paznokci, a to dzięki dużej zawartości krzemu. Należy jednak stosować go wyłącznie według ulotki. To samo dotyczy preparatów zawierających pokrzywę – chociaż jest ona polecana nie tylko w przypadku słabych włosów, ale także anemii, należy pamiętać, że ogranicza ona przyswajanie wielu witamin z grupy B. Może się więc zdarzyć, iż podczas kuracji tym ziołem pojawią się zajady. Wtedy warto przerwać kurację i zwiększyć w diecie ilość produktów zawierających te witaminy, a także przyjąć odpowiedni suplement multiwitaminowy. Po uzupełnieniu niedoborów można spróbować ostrożnie wrócić do kuracji.

Pozostałe artykuły o medycynie:

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: endoskop laryngologiczny sinutronic, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, balayage kraków, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, kubota l3200 cena, Szamba Betonowe Brzozów, kaplica Santori, highlightersmink, Usuwanie owłosienia żary, zerwany triceps, złomowanie auta tarnobrzeg

Back to Top